fbpx

Yeni Ürünler

ingobio Sports Nutritions sporun her branşında faaliyet gösteren, düzenli aktivite/antrenman yapan ve müsabakalara katılan sporcuların ihtiyaç duyduğu performans ve dayanıklılık için spesifik ürünler üretmektedir. Bilimin ışığında yasaklı maddeleri reddederek doğal ve sağlık ürünleri sporculara sunmaktadır.

2020 yılı ortasında İzmir’de kurulan ingobio markası önceliğini sporcu sağlığını korumak üzerine kurgulamıştır. İlk ürünüyle sporcuların en büyük sorunu elektrolit kaybına çözüm getiren Hypo Tonic ürünü olmuştur.

2022 Şubat- Speed BURN 3000 mg L- Karnitin Portakal 12 Sports Shot

2022 Şubat ayında bilinen L-Karnitin ürünlerinden farklı bir şeklide geliştirdik. Daha lezzetli, daha kolay içilebilir hale getirdiğimiz Speed BURN L-Carnitine ürünümüzü çok seveceksiniz.

Profesyonel ve amatör sporcular vücutlarındaki yağ yoğunluğu yüzdelik oranının düşük olmasını talep ederler. Hatta günümüzde daha özgüvenli olabilmek için sağlık ve hobi amaçlı spor yapan modern şehirli insanlar da aynı düşünceye sahip ve yağlarından kurtulmak ve fit görünmek istemektedirler.

ingobio 3000 mg l-karnitin içeren  yeni ürünü ile sporcuların ve sağlıklı kalmak isteyenler için Speed BURN’ü üretti.

2022 Ocak – Speed SHOT Greyfurt 12 Sports Shot

2022 Ocak ayında içeriğini geliştirdiğimiz Türkiye’de ilk ateşleyici sporcu içeceği karşınızda. Amerika’da geliştirilen ve Türkiye’de ilk kez geliştirilen Speed SHOT beklentileriniz tümüyle karşılayacak. Çünkü sporcu antrenmanlarda ve müsabakalarda rakipleriyle veya zamanla yarışırken aynı zamanda bedenlerinin gösterilen çabaya engel teşkil etmemesini ister.

Kramplar ve kas ağrıları sporcuların en büyük engellerinden ikisidir. Antrenman esnasında ve sonrasında hatta ertesi güne kadar süren ağrı ve kramplar bazı sporcuların en bürük şikayetlerindendir.

2022 Ocak – RECO Whey Protein Reocvery

2021 yılının son çeyreğinde özgün formülünü geliştirdiğimiz “onarım ve yeniden yapılanma” ürünü olarak tasarlanan RECO ürünümüzü sporcuların takviye gıdalar listesine ekledik.

Spor sonrası yıpranan kas dokusunun sağaltılması için hazır protein kaynağı içeren RECO, Türkiye’nin en iyi amino asit profiline  ve oranlarına sahiptir. 3 farklı lezzete pratik kilitli poşette pazara sunulmuştur.

2021 Aralık – Mass Gainer – Maximum Carbohydrate

Sporcuların genel olarak şikayet ettikleri konular arasında kilo alamama ve hacim kaybı ilk sıralarda yer almaktadır. ingobio aktifolarak profesyonel veya hobi amaçlı spor yapan sporcuların bu sorununa efektif bir ürünle cevaplamayı amaçlamaktadır. MasGainer  Maximum Carb ürünü kullanıldığında sporcu bedeninin ihtiyaç duyduğu enerjiyi karbonhidrattan karşılayacak ve kas dokunuzdan yıkım gerçekleşmeyecektir.

2021 Ekim – 2xDay&Night Casein

Sporcular sıradan insanlara göre disipline olmuş bir hayatı yaşamaktadırlar. Yine de antrenman isteksizliği odaklanma problemleri yaşamaktadırlar. Bu durumun en belirgin nedeni yorgun ve toparlanamamış vücuttur. Benzeri problemleri aşmak için Gece ve Gündüz tüketebileceğiniz Süt proteininden oluşan Casein ürünümüzü deneyin. Yavaş emilimi ve yavaş sindirimiyle siz uyurken vücudunuztoparlanacak ve sonraki antrenman için istekli ve tamamlanmış hissedeceksiniz.

2021 Temmuz – PowerGEL

Pandemi sebebiyle yurtdışından ihraç edilen enerji verici jellerin getirilmesi oldukça güçleştiği zamanda PowerGEL’i üreterek  sporcularımıza sunduk. %100’e yakın beğeni topladığımız, etkisinin tartışılmaz olduğu bu ürünü Granfondo, maraton fuarı, ultratrail gibi etkinliklerde farklı spor branşlarındaki sporculara ve sponsor olduğumuz 5 farklı braştaki sporcularımıza deneterek tam puan aldık.

2021 Haziran – Lactate Buffer

Müsabakalarda ya da antrenmanlarda ter döken sporcular egzersize başladıkları andaki güç ve performanslarını neden tüm aktivite boyunca sürdüremiyorlar? İşte bu sorunun cevabı için Lactate Buffer’i geliştirdik. Spor esnasında kandaki asidikliği sürekli arttıran pH dengesi bozan laktik asit sorununu bağırsaklarda çözünen, içerisinde hidrojenize sodyum bi karbonat bulunan enterik kapsüllerle bu sorunu aştık.

2020 Ekim – Extreme FLEX ve Elktrolit Deneme Paketi

Egzersiz sonunda sürekli baskı altında çalışan, sakatlanmaların ise çoğunun gözlendiği eklemler için geliştirdiğimiz Extreme Flex ürünü yıpranmaları gidermek için hazırlanmış komplike bir eklem desteği ürünüdür. Muhteviyatında bulunan Tip I-II Kollojen, Glukozamin, Kandroitin,Hiyalunorik Asit, C Vit,  (Mg, Ca, K) vb içeriğiyle 7’den 70’e yıpranmış ve tedavi olması istenen eklemler için eşsiz bir üründür.

2020 Haziran Hypo Tonic Electrolytes

Sporcular için en doğal ürünü üretmek için ilk ürünümüzü çalışmaya başladık. İçerisinde hiçbir katkı maddesi olmadan renkli ama süper etkili Elektrolit içeceklerini yapmaya karar verdik. Mango, Vişne ve Ananas tatlarında karar vererek üretime başladık. Sporcuların spor esnasında kaybettiği elektroliti yerine koymak için ideal oranda paketledik ve sporculara sunduk.

[etheme_products ids=””]

Su ve Elektrolit Kaybı
Sporu bilimle destekliyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Favoriler
Son Görüntülenen
Kategoriler