fbpx

Tüm Sporlar

Düzenli aktivite/antrenman yapan ve hobi amaçlı ya da müsabakalara katılan sporcular, performans ve dayanıklılık için ingobio Sports Nutritions ürünlerini güvenle kullanabilirler. Sporun her branşı için uygun ve fark yaratan ürünlerimizi keşfedin!

ingobio spor biliminin ışığında yasaklı maddeler barındırmayan doğal ve sağlık ürünleri sporculara sunmaktadır.

Spor Braşları ve Federasyonları

Türkiye’de federasyonu bulunan spor dalları: Karate, Atletizm, Kürek, Basketbol, Binicilik, Bisiklet, Boks, Buz hokeyi, Buz pateni, Jimnastik, Çim hokey, Eskrim, Futbol, Güreş, Golf, Kayak, Kızak, Judo ve kuraş, Halter, Hentbol, Masa tenisi, Kano ve Rafting, Badminton, Su topu, Modern pentatlon, Okçuluk, Rugby, Yüzme, Taekwondo, Tenis, Triatlon, Voleybol, Yelken, Bowling, Briç, Bovve, Dart, Bilardo, Dağcılık, Kickboks, Oryantiring, Atıcılık, Motosiklet, Muay thai, Otomobil sporları, Sualtı sporları, Wushu.

ingobio ürünleri ve spor branşları

ingobio markası yeni ve güçlü bir tercih olarak Türkiye’de henüz bir yıldır faaliyet göstermektedir. Geçen bu 1 yıllık süre içerisinde ürün gamımızı hızla arttırıyor ve her branş için ürünleri listemize eklemeye çalışıyoruz.

Yukarıda bahsedilen spor dallarında bir amaç doğrultusunda ter döken sporcular tüm ürünlerimizi  kullanabilirler. Çünkü temel sporcu ihtiyaçlarına seslenen bu ürünler kullananları rakiplerine karşı bir adım önde tutacaktır

Kimler Kullanıyor?

ingobio ürünlerini daha çok olmak suretiyle Milli atletler kullanmaktadır. Özellikle triatlon branşı (koşu, yüzme ve bisiklet),  fulbol, basketbol, kickbox sporcuları, tenis, dağcılık, maraton, yürüme, hentbol, voleybol  vb. dallarda aktif olarak spor yapan sporcularımız ürünlerimizi kullanmaktadır.

Fitness
Etkinlikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Favoriler
Son Görüntülenen
Kategoriler