fbpx

Onarım İçin Protein!

Her sporcu branşı çerçevesinde yapabileceklerini sürekli dener. Bu çalışmalar sporcu bedeninde ilgili kas gruplarının yoğun bir şekilde yorulmasına, yıpranmasına veya yırtılmasına neden olur. İngobio spor sonrası onarımı desteklemek için 3 farklı protein tozu içeriği ile takipçilerinin karşısında. Felsefemiz, aktivite sonrası bedenini onar.

Bu onarım süreci için kullanabileceğiniz ilk ürünümüz ⚡RECO. hızlı ve etkili toparlanmaya yönelik yüksek kaliteli içerikleri nedeniyle en popüler ürünlerimizden biridir. 22g veya karbonhidratlar ve 20g protein içeren toparlama tozumuz, glikojen deponuzu yeniden doldurmaya yardımcı olmak ve bir sonraki antrenmanınız sırasında vücudunuzu tam gaz çalışmaya hazırlamak için antrenmanınızdan hemen sonra tüketilmelidir.

Avantajları nedir?

Onarımı sağlamak için yüksek kaliteli  protein (25g) karışımı

Vitaminler, mineraller ve elektrolitler içerir

Çilek, muz ve çikolata aromalarıyla gelir

En kaliteli proteinden üretilmiştir

 

Dolaylı etkileri nelerdir?

Uyku kalitesini artırmak için tasarlanmış bileşenler,

Kolayca tüketebilmeniz için kullanışlı toz formu,

Yoğun egzersiz ve performanstan sonrası toparlanma,

porsiyon başına 25? kalori

SSS

Onarım için  ⚡RECO ne işe yarar?
Protein Recovery ⚡RECO tozu gibi kurtarma takviyeleri, doğrudan kas iyileşmesi ve yeniden yapılanması ile ilgili olan protein gibi bileşenler içerir. Tozlarımız, vücudunuzun iyileşmesi açısından temel olan ve hızlı bir iyileşme sürecini yönlendirmeye yardımcı olabilecek bileşenlerin bir kombinasyonunu içerir.

Aktivite sonrası toparlanma için en iyisi nedir?
Yoğun bir antrenmandan sonra iyi bir toparlanma için yapılacaklar, 1- Protein almak 2- 8 saaat gece uykusu 3- yeterli elektrolit almaktan ibarettir.

Antrenmandan sonra vücudunuzun iyileşmesi ne kadar sürer?
Bedeninizin iyleşmesi ne yaptığınıza bağlıdır.  Kaslarınızın iyileşmesi 24 saate kadar sürebilir, ancak daha yoğun bir antrenman  bu süreyi arttıracaktır. Kaliteli dinlenme, makro besininizi alma ve elektrolitlerle iyileşme sürelerini kısaltabilirsiniz.

Onarım takviyesi nedir?
Bir sporcu aktivite esnasında kaslarına güç sağlamak için glikojen depolarını tüketir. Bu yenilenmeye ihtiyaç duyar. Ek olarak, bazı proteinler parçalanır ve yıpranmış kas grubunun olduğu bölgede hasarı onarmaya ve yeniden oluşturmaya çalışır. Protein Recovery ⚡RECO bu aşamada oluşan hasarı onarmak için hazır protein kaynağı olarak görev yapar. Antrenmandan sonra protein ve karbonhidrat almak, onarım sürecini hızlandırmaya yardımcı olabilir ve sizi ertesi gün antrenmanınıza daha güçlü hazırlayabilir.

Sporu bilimle destekliyoruz
Sporcular ve Eklemler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Favoriler
Son Görüntülenen
Kategoriler