fbpx

Hidrasyon

İngobio Elektrot Sporcu İçecekleri, antrenmanınız sırasında yeterince su içtiğinizden emin olmanın uygun ve etkili bir yoludur ve yoğunluğu ve performansı düşmeden korumanıza olanak tanır. Vücudunuzun elektrolitlerini yenileyen ve fiziksel ve zihinsel performansınızın dehidrasyondan etkilenmemesini sağlayan yüksek sodyumlu bir içecek için soğuk suya bir tablet bırakın.

İngobio Elektrot Sporcu İçeceği nedir?

Antrenman sırasında kaybedilen kaynakları yenilemek için yüksek elektrolitli içecektir
Basit ve etkili çözüm
Ferahlatıcı ve susuzluğu gideren lezzetler
Performansı artırmak için eklenen kafein seçeneğiyle gelin
Neredeyse hiç kalori yok

Elektrolit tozlarımız, vücudunuzun kaynaklarını yenilemek için kolayca sindirilebilir bir karbonhidrat ve sodyum kaynağı ile enerji sağlamak ve hidrasyonu teşvik etmek için özel olarak formüle edilmiştir. Bu kombinasyon, en yüksek fiziksel performansı sağlamaya, dayanıklılığı, yoğunluğu korumaya ve kramplara karşı koruma sağlamaya yardımcı olmak için güçlü bir araçtır.

Elektrolit tozlarımızın faydaları:

Birinde enerji ve rehidrat sağlar
36g karbonhidrat
Yorgunluğun başlangıcını azaltmak için bir kombinasyon
Vegan dostu
Egzersiz sırasında kullanım için mükemmel ve harika bir susuzluk giderici

 

SSS

Elektrolitleriniz düşük olduğunda ne olur?
Vücudunuzun elektrolit seviyesinin düşük olduğunun en büyük işareti, fiziksel performans için zayıflatıcı olabilen kas kramplarıdır. Baş dönmesi, kafa karışıklığı ve düzensiz kalp atışı yaşamak da yaygındır.

Elektrolit kaybına ne sebep olur?
Elektrolit tükenmesinin en yaygın nedeni, çok fazla terlemeye neden olan yüksek yoğunluklu egzersizdir. Kronik hastalık ve ishalden muzdaripseniz elektrolitlerinizi de kaybedebilirsiniz.

Hidrasyon takviyelerini ne zaman kullanmalıyım?
Hidrasyon takviyeleri, antrenman öncesi veya antrenmanınız boyunca idealdir.

Sporda hidrasyon neden önemlidir?
Egzersiz yaptığınızda, sizi serinletmek ve aşırı ısınmayı önlemek için çekirdek vücut sıcaklığınız yükselir ve vücudunuz terler. Yeterli hidrasyon, terleme sırasında kaybedilen suyu yerine koymanızı sağlar ve krampları, sıcak bitkinliğini ve sıcak çarpmasını önlemenin ayrılmaz bir parçasıdır.

Hidrasyon spor performansını nasıl etkiler?
Susuz kalmamak, kasların normal çalışmasını sağlar, böylece performansınız kramplardan etkilenmez. Isı stresi riskini azaltır ve hem fiziksel hem de zihinsel performansın düşmesini önlemeye yardımcı olur. Sporcular hidrasyonu çok ciddiye alırlar ve tozlarımız ve tabletlerimiz size en yüksek performansa ulaşmaya çalışırken düşünmeniz gereken bir şey daha sağlar.

Sporcular ve Eklemler
Enerjinin Yeni Formülü: PowerGEL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Favoriler
Son Görüntülenen
Kategoriler