fbpx
ingobio nedir
[mpc_textblock content_width=”100″]

ingobio markası sağlıklı yaşam ve spor ile ilgilenenlere özel, doğal ürünlerin üretimi ve kullanıcılara ulaştırılması ile tanımlayabileceğimiz “fayda sağlamak” olgusu üzerine ortaya çıkmıştır.

Tamamı ile doğal ürünler ortaya çıkarmak adına çalışmalarını sürdüren ingobio , 2020 yılının başlarında faaliyete geçmiştir. Kısa zamanda sağlıklı yaşam ve profesyonel besin desteklerine yenilikçi çözümleri ile sektördeki yerini almıştır.

Her adımda “sağlıklı spor” olgusunu en ön planda tutan ingobio, Türkiye’nin elektrolit içeren tamamen doğal sporcu içeceğinin üretimini gerçekleştirerek hedefine doğru uzanan yolculuğuna başladı: İngobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü!

Profesyonel sporculardan öğretmenlere, öğrencilerden ev hanımlarına kadar çok geniş bir kitleye hitap eden ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü, içeriğindeki gerçek ve doğal hammaddeleri, meyve aromaları ile herkesin hayatına sağlık ve lezzet katmaktadır.

ingobio, atacağı her yeni adımda tüketicilerinin yorum ve ihtiyaçlarını dikkate alarak hareket ederken sağlıklı ve doğal ürün portföyünü daha da zenginleştirmeye tüm hızıyla devam ediyor.

[/mpc_textblock]

Sera Sayar Triatlet
Ironman 70.3 km yarışında Şampiyon olan ilk ve tek Türk atlet olmakla birlikte ülkemizi Ironman 70.3 Dünya Şampiyonası’nda 6 kez üstüste temsil eden tek sporcu oldu.
Ruso Yakimovic Triatlet
Türk Milli Su Topu takımıyla 2009 Avrupa Şampiyonluğu yaşadıktan sonra kariyerine triatlon sporuyla devam etti. Ironman Dünya Şampiyonası'na 5 kere katılım gösterdi.
Aysu Türkoğlu Yüzücü
2001 doğumlu sporcumuz bir çok başarıya adını yazdırmıştır. Ege Üni. Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisidir. 2022 yazında Manş Denizi'ni yüzerek geçmeyi planlamaktadır.
Dilara Uralp Rüzgar Sörfçüsü
20 Türkiye Şampiyonluğu, 1 x PWA Gençler Dünya şampiyonluğu, 2 x IFCA Gençler dünya ikinciliği. 2016 yılında Türkiye'yi RİO Yaz Olimpiyatları'nda temsil etti.
Halil İbrahim Doğan Bisikletçi
Spor Toto Continaltal takımında yer alıyor.<br /> 6 Türkiye ve 2 Balkan şampiyonluğu var.<br /> Olimpik sporcu.<br /> Ulusal ve Uluslararası bir çok dereceleri var.
Gültiğin Er Triatlet
2014 sezonunda yüzme branşından triatlona geçiş yapmıştır. 2015 sezonundan itibaren de Milli Takıma katılmış ve 2016-17-18 yıllarında Türkiye Şampiyonluğuna ulaşmıştır.
Elif Duru Seferler Triatlet
Spora 6 yaşında atletizm ile başladı. 7 yaşında gittiği yüzme kursunda antrenörünün yönlendirmesiyle triatlon yapmaya başladı. 2019 yılında Avrupa Biatlon Şampiyonasında milli formamızla Avrupa 8.si olmuştur.
Enes Oğuz Kickboks Antrenörü
Kickboks 2. Kademe Antrenör ve Kickboks Aktif Müsabık sporcu olarak devam etmektedir. Sporcumuz dayanıklılık gerektiren alanında büyük mücadele göstererek ülkemizi temsil etmektedir.
Kadir Kelleci Bisikletçi
U23 Türkiye Şampiyonu(2008) olduktan sonra, Elite Man kategorisine yükseldi. 2009 Kıbrıs Oyunlarını kazandı. 14-15 Türkiye Şampiyonasında 1. olduktan sonra Türkiye Şampiyonu Formasını giymeye hak kazandı.

Sponsorluk Talep Başvurusu

[mpc_textblock content_width=”100″ font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]Sporcularımıza inanıyor ve onlara güveniyoruz. Çünkü bizler sporcunun ve sporun yanında olmaya devam ettikçe başarılarımızın katlanarak artacağını biliyoruz.

Sponsorluk taleplerini sağlıklı şekilde yönetebilmek amacı ile başvuruları sadece web adresimiz üzerinden aşağıda ki form üzerinden kabul ediyoruz.

*Tehlike, şiddet ve risk içeren organizasyon ve etkinliklere sponsorluk vermediğimizi hatırlatırız.

Sponsorluk değerlendirme kriterlerimiz aşağıdaki şekildedir:

  • Spora ve sporcuya uygun eylemler içermesi.
  • Şirketimizin sosyal sorumluk anlayışı ile bağdaşıyor ve/veya destekliyor olması.
  • Ulaşılması hedeflenen kitle ile spor / sporcu ve sağlıklı yaşama hitap ediyor olması.

[/mpc_textblock]

Türkiye Buz Hokeyi Sponsoru

Sponsorluk Talep Başvurusu Formu

[cf7-simple-turnstile]

İNSAN KAYNAKLARI

[mpc_textblock content_width=”100″ font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]Stratejik hedeflerimize ulaşabilmek ve sürekli değişen rekabet koşullarında büyümeyi yönetmek için en büyük gücümüzün insan kaynaklarımız olduğuna inanırız.

Çalışma hayatı ilişkilerimizde; saygı, anlayış ve güven ortamının yarattığı iş huzurunun, çalışanlarımızın gönülden bağlılığını ve çalışma hayatı başarısını etkilediğine inanır ve bu konuda üstün gayret gösteririz.

İnsan Kaynakları Yönetim Süreçlerimiz ile; yeniliklere ve değişime açık, dinamik, sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen ve etik değerleri önemseyen insan kaynağı istihdam etmeyi, çalışan memnuniyet ve motivasyonunu yüksek tutmayı hedefleriz.

Sosyal sorumluluğumuz bilinciyle; din, dil, ırk, cinsiyet, medeni durum, fiziksel engel, bölge, vb. ayrımı gözetmeksizin şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağı seçiminde;

  • Pozisyonun gerekliliklerini karşılayan yetkinliklerde bilgi ve beceriye sahip, gelişim potansiyeli yüksek,
  • Şirketimizin değerlerini benimseyip yaşatacak ve etik değerleri önemseyen,
  • 18 yaşından büyük adaylar arasından cinsiyet ayrımı gerçekleştirmeksizin eşit fırsat ilkesini gözeterek işe alım yapmaktayız.

Sürekli büyüyen ve gelişen firmamızın globalleşme vizyonu ile uyumlu olarak farklı ülkeler, lokasyonlar ve pozisyonlardaki insan kaynakları ihtiyaçlarını karşılayabilmek için önceliğimiz iç kaynaklarımız yani şirket çalışanlarımızdır.

Çalışanların kişisel ve mesleki yetkinliklerini arttıran eğitim ve yetkinlik yönetim sistemleri sayesinde dikey ve yatay yönde görev değişiklikleri ile etkin Kariyer Yönetimi gerçekleştiririz. Çalışanlarımızın kariyer planına kaynak sağlamak ve gelişim fırsatlarını ortaya çıkarmak amacıyla adil, şeffaf, somut ve ölçülebilir kriterler ile Performans Değerlendirme sürecini yönetiriz.

Çalışanlarımızın yetkinlikleri, performansı, ekonomik veriler ve sektörel trendler doğrultusunda Ücret Politikamızı belirleriz. Çalışanlarımızın katma değer sağlayan her türlü faaliyette ortaya koydukları başarıları paylaşmak ve ödüllendirmek amacıyla Tanıma ve Takdir Sistemini uygularız.

Açıklanan veya açıklanmış olan pozisyonları bu başlık altında takip edebilirsiniz.[/mpc_textblock]

Bayilik Başvurusu

[mpc_textblock content_width=”100″ font_color=”#515251″ font_size=”15″ font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]
[cf7-simple-turnstile]
[/mpc_textblock]

SATIŞ NOKTALARIMIZ

[mpc_textblock content_width=”100″ font_color=”#515251″ font_size=”15″ font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”][/mpc_textblock]
[mpc_textblock content_width=”100″ font_align=”center” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”][/mpc_textblock]

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler