fbpx

İçeriği Nedir?

“SPOR KADAR DOĞAL”

“Farklıyız çünkü yapay renkler, tatlar ve bileşenler kullanmıyoruz.”

ingobio  ile başlangıç noktamız, malzemelerin maliyetini bir kenara bırakarak bunun yerine sadece en iyi ve doğal malzemeleri kullanarak etkili ürünlerin nasıl üretileceğine odaklanmak oldu.

Spor beslenme ürünlerinin çoğu çok tatlıdır, tüketilmesi zordur ve yapay-kimyasal içeriklerle doludur. ingobio olarak bizler egzersiz yaparken doğal ve temiz bir şey istedik, bu yüzden ingobio ürün yelpazemizi geliştirmeye başladık.

Potasyum, hücrelerin içinde bulunan ana hücre içi mineraldir. Hücrelerin içinde, hücre dışında bulunduğundan 30 kat daha fazla bulunur. Ana işlevi su dengesi, sinir impuls iletimi ve kas kasılmalarıdır.  Ayrıca elektrolit dengesini korumak için önemli olan vücuttaki sodyum (Na+1) seviyelerini düzenleme yeteneğine sahiptir.

Kalsiyumu kemik sağlığımız için düşünebiliriz ve daha da fazlası, bu muazzam mineral kaslarımızın çalışmasında ve düzenli kalp atımında rol oynar. Sinir iletimi, kas büyümesi ve güçlü kas kasılmaları için de son derece önemlidir.

Magnezyum, krampların hafifletilmesine ve azaltılması yönündeki çalışmalara yardımcı olacaktır. Magnezyum, glikozu enerjiye dönüştürmenin yanında yağların metabolize edilmesine de yardımcı olur.  Kasların düzgün çalışmasında etkilidir.Magnezyum, sinir ve kas hücrelerindeki elektrik potansiyelini korumaktan sorumludur.

Sodyum çok önemlidir. Kas genişlemesi ve kasılmasına yardımcı olmak için potasyum ile çalışır. Kasların faaliyetlerine ve beynin etkili bir şekilde çalışmasına yardımcı olduğu için kritik bir rolü vardır.

Bilindiği üzere elektrolitlerin emiliminin hızlı ve yüksek miktarda olması için İngobio içerdiği az miktarda optimum karbonhidratlar sayesinde bunu diğer spor içeceklerinden farklı olarak temin etmektedir. İngobio sırf bu sebepten bile Güvenilir bir spor gıdası olmayı başarmıştır.

Ülkemizde son yıllarda sıkça ismi duyulan stevia özütü kan şekerini düzenleyici özelliğe sahiptir. Stevia içerisinde bulunan steviaosid maddesi normal şekerin 250-300 katı kadar tat verici özelliğe sahiptir. Beyaz şeker gibi zararlı olmayan hatta pek çok hastalığa faydalı olan bir şeker bitkisidir.

[mpc_textblock content_width=”100″ font_color=”#515251″ font_size=”17″ font_line_height=”1.5″ font_transform=”none” font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]Üç farklı doğal renk ve Vişne , Mango, Ananas doğal aromasıyla ingobio elektrolit içeren doğal spor ürünü ile sporun keyfini yaşa![/mpc_textblock]
[mpc_textblock content_width=”100″ font_color=”#515251″ font_size=”17″ font_line_height=”1.5″ font_transform=”none” font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]Spor yaparken hareket etme özgürlüğünüzü hiç kısıtlamadan özel eşyalarınızı nerede taşıyacağınızı artık düşünmeyin![/mpc_textblock]

Hızlı Kargo

Tüm ürünlerimiz siz ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda !

Güvenli Alışveriş

Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler SSL ile koruma altındadır.

Müşteri Memnuniyeti

Sporu ve sporcuyu destekliyoruz. Bu yüzden bizim için değerlisiniz.

Sepetim
Favoriler
Son Görüntülenen
Kategoriler