fbpx

Nasıl Kullanılır?

[mpc_textblock content_width=”100″ font_color=”#515251″ font_size=”17″ font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]Bir paket ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü’nü (tercihiniz olan doğal MANGO/VİŞNE/MOJITO aromalarıyla hazırlanan) 400 ml kadar suya ekleyerek iyice çalkaladıktan sonra spor öncesi – spor anında ve spor sonrasında tüketebilirsiniz.

Ürün hazırlandıktan sonra 12 saat içinde tüketilmelidir.

Bu özelliği sayesinde alımından itibaren çok hızlı bir şekilde emilip size faydalı olmaya başlayacaktır. Farkı hissedin…

ingobio elektrolit doğal spor ürününü, size en iyi performansı faaliyetten önce tüketilmesi halinde ya da bir saat öncesinde ve faaliyet anında sunar.

Ekstra elektrolit ve ekstra enerji sağlar.[/mpc_textblock]

Kolay Kullanım Sğorcu İçecekleri
Elektrolit Sporcu İçeceği Nedir

Farklı vücut tiplerinin farklı hidrasyon tiplerine ihtiyaçları vardır. Bunun için vücudunuzu dinlemeniz ve size en iyi gelen hidrasyon tipini bulmaya çalışın.

Ne kadar içilir?

Faaliyetten 1-2 saat kadar önce hazırladığınız ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü 400 ml suya karıştırarak içmeye başlayınız. Aktivitelere başlamadan önce vücudunuzun ihtiyacı olan su ve elektrolitleri almış olursunuz. Aksi takdirde, özellikle de sabah saatlerinde susuz kalmaya başlarsınız.

Ne zaman içilir?

Egzersiz ve müsabakaların erken aşamalarında bol miktarda sıvı ile birlikte tüketin. ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü bu süre zarfında vücudunuzun suyu daha iyi ve verimli bir şekilde emmesine yardımcı olacaktır.

Elektrolitler sizin dostlarınızdır…

Yaklaşık bir saatlik yoğun bir aktiviteden sonra su ve elektrolitlere ihtiyacınız olacak. Terle kaybedilen su ve mineralleri tekrar yerine koymanız gerekir. Eğer çok terlerseniz, bunu aklınızda bulundurun.

[mpc_textblock content_width=”100″ font_color=”#515251″ font_size=”17″ font_line_height=”1.5″ font_transform=”none” font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]Üç farklı doğal renk ve Vişne , Mango, Mojito doğal aromasıyla ingobio elektrolit içeren doğal spor ürünü ile sporun keyfini yaşa![/mpc_textblock]
[mpc_textblock content_width=”100″ font_color=”#515251″ font_size=”17″ font_line_height=”1.5″ font_transform=”none” font_align=”justify” margin_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]Spor yaparken hareket etme özgürlüğünüzü hiç kısıtlamadan özel eşyalarınızı nerede taşıyacağınızı artık düşünmeyin![/mpc_textblock]

“SADECE SPORDA DEĞİL !”

“Su ve elektrolit ihtiyacımız sadece spor ve egzersiz anında oluşmaz.”

Sıvı kaybında artış ve susuz kalma riskinde artış olabilen sadece sporcular değil, sıcak veya nemli hava gibi koşullarda herhangi bir normal insanda yüksek bir sıvı kaybı oranına sahip olabilir. Nedeni ne olursa olsun ve/veya bir atlet olsanız da olmasanız da, dehidrasyonun performans sonuçlarını etkileyeceğinden ve zihinsel işlevde bir azalmaya yol açacağından emin olabiliriz.

“GÜNLÜK KULLANIM”

“Suyunuza ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü ekleyerek susuzlukla savaşabilirsiniz!”

Uykuda iken, solunum ve terleme yoluyla 1 kg’dan fazla su kaybı yaşanabilir. Bu nedenle bir bardak suya karıştıracağınız ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü güne başlamanıza yardımcı olur. Dehidrasyon gündüz yorgunluğunun bir numaralı nedenidir. Gün boyunca içtiğiniz suyunuza ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü ekleyerek susuzlukla savaşabilirsiniz!

“SEYAHATTE KULLANIM”

“Tüm yorgunluğunuzu atlatmanıza yardımcı olacak !”

Uçaktaki nem oranı %10-20 arasındadır. Kuru havada nefes almak, boğazı virüslere ve bakterileri dışarı atmada daha az etkili hale getirir ve bu da sizi enfeksiyonlara karşı savunmasız hale getirir. Vücudunuzun yolculuk stresine hazır olmasını sağlamak için öncesinde ingobio Elektrolit İçeren Doğal Spor Ürünü tüketmeyi unutmayın.

Hızlı Kargo

Tüm ürünlerimiz siz ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda !

Güvenli Alışveriş

Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler SSL ile koruma altındadır.

Müşteri Memnuniyeti

Sporu ve sporcuyu destekliyoruz. Bu yüzden bizim için değerlisiniz.

Sepetim
Dilek listesi
Son Görüntülenen
Kategoriler