Sporcu Ürünlerinin Kargolanması

TESLİMAT SÜRECİ

Siparişleriniz 500 ₺ ve üzeri alımlarınızda kargo ücreti olmadan gönderilmektedir. Gönderimler yurtiçini kapsamaktadır. Yurtdışı ürün gönderimi için bizlerle iletişime geçmelisiniz

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar ingobio  sorumluluğuna sahiptir.

Cumartesi günleri de dahil olmak üzere kargonun çalıştığı her gün web sitemizden gerçekleştirdiğiniz alışverişler kargo ile adresinize gönderilmektedir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal yoğunluk şartlarına göre kargoya verildikten sonra 2 – 3 iş gününe size teslim edilmektedir.

İade ve Değişim

  1. Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.
  2. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, [email protected] adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.
  3. E-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir. Bu bilgileri size iletmemizle birlikte siz iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderebilir veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz.
  4. Kargo ile teslim etmeniz durumunda hangi kargo şirketi vasıtasıyla teslim ettiğinizi bize adresinden bildirmeniz gerekmektedir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
  5. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.
  6. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Banka Kartı Veya Kredi Kartı İle Ödeme

Tüm Türkiye bankalarına ait kredi kartlarını tek çekim seçeneği ile kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm dünyada geçerli olan Visa ve Mastercard’ı da kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemi ile yapılan alışverişler anında onaylanır.

Havale ve EFT İle Ödeme

Alışverişinizde Ödemenizi sitemizde mevcut bulunan banka hesap numaralarımıza “HAVALE” veya “EFT” yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak yüksek “HAVALE” ve EFT bedeli ödemek istemiyorsanız internet bankacılığı kullanmanızı tavsiye ederiz. Ödeme yapıldıktan sonra ” Havale Bildirim ” formu doldurulmalıdır. HAVALE ve EFT ile ödemenizi gerçekleştirirken açıklama kısmına lütfen sipariş numaranızı belirtiniz.

Havale ve EFT için bilgilerimiz:

Hesap Adı: FİKİRİZM REKLAM AJANSI LTD. ŞTİ.

IBAN No: TR79 0006 4000 0013 4060 8581 90

İş Bankası

GÜVENDESİNİZ

Müşteri Memnuniyeti ve Artan İşlem Hacmi

Sanal POS ile alışveriş yapma imkanı sunan e-ticaret firmaları, üyelik sistemi ve kart saklama özellikleriyle, tekil alıcıları sabit ve sadık müşterilere dönüştürmek için güven aşılamalıdır. Kredi kartı ya da banka kartı gibi bilgilerin paylaşıldığı, yüksek limitlerin ve büyük kişisel hesapların konuşulduğu böyle bir ortamda müşteri öncelikli olarak kendini güvende hissetmelidir. Bilgilerini ve kartlarını ne kadar güvende hissederse, alışverişlerini o e-ticaret firmasından yapma sıklığı da aynı oranda artacak ve bir alışkanlık halini alacaktır. Aynı zamanda SSL sertifikası sahibi olmayan e-ticaret firmaları, müşterilerinin kart bilgilerinin kötü niyetli üçüncü kişiler tarafından kopyalanıp kullanılması durumunda kart güvenliğini sağlayamadığı için ciddi tazminatlar ödemekle yükümlü kılınabilirler.

SSL Nedir?

SSL ile internet tarayıcısına girilen bilgilerinin şifrelenerek transfer edilmesini (post edilmesini) sağlayan güvenlik protokolüdür. Veri trafiği şifrelenir ve şifreli trafik başkaları tarafından izlenemez, kredi kartı ve diğer kişisel bilgiler trafik izlenerek okunamaz.

Online olarak yani dijital dünyada datanın güvenliğini düşünen herkes için SSL önemlidir. Online alışverişle birlikte kart bilgileri ile birlikte isim, adres, mail gibi kişisel verilerin güvenliği ve güvence altına alınması daha da önem kazanmaktadır.

Kötü Niyetli Kullanıma İzin Vermez

SSL sertifikası bulunan e-ticaret sitelerine, http:// yerine https:// kullanarak gireceği için adres çubuğunda bu ibarenin bulunduğu sitelerin güvenli olduğunu anlaşılabilir. Çünkü yetkili bir şirket tarafından onaylanan SSL sertifikası ile adres https:// olarak kullanıma açılır. Bu sertifikanın bulunduğu sitelerden yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri kopyalanmaya karşı şifrelenerek ödeme kuruluşuna gönderilir ve işlem gerçekleştirilir. Tahmini ve ele geçirilmesi pek mümkün olmayan bu şifre kombinasyonları sayesinde kart bilgileri ve diğer kişisel veriler üçüncü kişilerle paylaşılmaz, kopyalanarak kötü amaçlarla kullanılmasının önüne geçilir.

Sepetim
Kapalı Son Görüntülenen
Kategoriler