fbpx

Enerjinin Yeni Formülü: PowerGEL

ingobio’nun hızlı emilime sahip, dayanıklılığı arttıran, jel formunda ve çeşitli tatlarda enerji artırıcı takviyesi PowerGEL daima yanınızda. Müsabakalarda ya da antrenman öncesinde veya sırasında enerji artışı sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Tükendiğinizi hissettiğinizde bir önceki seviyeye geçmenize ve yorgunluğu azaltmanıza yardımcı olur. Müsabakalarda veya antrenman esnasında bedeninizi, kaslarınızı beslemek için gereken karbonhidratları sağlar. Ayrıca ihtiyacınıza göre hem kafeinli hem de kafeinsiz seçenekler sunulmuştur.

Enerji artırıcı takviyelerin faydaları:

Vücudunuzun dayanıklılığını arttırır. Böylelikle istediğiniz skora ulaşmak için kaslarınızı zorlayabileceğiniz enerjiyi sağlar. Hızlı emilim gösteren bu karbonhidrat türevi ile daha verimli aktivite geçirmeniz ve sınırlarınızı bilmeniz sağlanacaktır.

PowerGEL ürünü müsabakalarda ve antrenmanlarda tek elle ve dişinizle açabileceğiniz ayrıca sıkarak birkaç saniye içerisinde tüketebileceğiniz formdadır.

Üç farklı lezzet ile sunulmuştur. Vişne, Mango ve Ananas.

Vişne aromalı ürünümüz 50mg kafein içermekte olup, kafeinin uyarıcı etkisiyle daha taktiksel düşünüp aktivite esnasında hızlı kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

Ekstra su gereksinimine duymazsınız.

Şeker oranları ortalama sporcu damağına göre düşük oranlarda tanzim edilmiştir.

PowerGel midenizi rahatsız etmeyecek ve çok hızlı bir şekilde karbonhidrat depolarınızı aktivite öncesi formuna geri getirecektir. Tüm rekabetçi sporlarda, takım sporlarında ve bireysel branşlarda skorunuzda fark yaratacaktır.

Ürünümüz Milli sporcular, profesyonel sporcular ve sağlıklı yaşam için spor yapan kullanıcılar tarafından test edilmiştir. Sindirim sorunları gözlenmemiş, kullanım talimatına uygun tüketimlerde dayanıklılığı ve bireysel skorları olumlu yönde etkilemiştir.

Neden Karbonhidrat?

Karbonhidratlar, kasların kasılması ve sinir ağının aktif çalışması için ayrıca vücudunuzun birçok sürecini yürütmek için enerji sağlayan Adenozin trifosfat (ATP) üretmek üzere metabolize edilir. PowerGEL ürününde kullanılan hızlı emilim ve hızlı etki sağlayan enerji ATP üretimine yardımcı olmaktadır ve zihinsel, fiziksel performansı artırdığı kanıtlanmıştır. Artı olarak Vişne aromalı ürünümüz kafein içeridiği için bu etkiyi arttırmaktadır.

Ne zaman almalısınız?

Enerji jeli almanız gereken zaman konusuna aydınlatmak gerekirse müsabaka veya antrenmandan 30 veya 45 dakika öncesidir diyebiliriz. Yine de yaptığınız spora ve vücut ağırlığınıza değişiklik gösterebilir. Uzun süreli aktivitelerde ise yarış esnasında alınması önerilmektedir.

[etheme_products]

Hidrasyon
Demir Leydi Kona Yolunda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetim
Favoriler
Son Görüntülenen
Kategoriler